#Звитяга ВМС 7

ТУРНІР З КРОСФІТУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ЦИВІЛЬНИХ 

24 лютого 2019

м. Маріуполь

Традиційні змагання з кросфіту серед військових та цивільних, основною метою яких є розвиток цього спорту в Військово-морських силах України.

Кошти, зібрані на змаганнях спрямовуються виключно на розвиток спортивної інфраструктури підрозділів українського флоту

Зібрано:

РЕГЛАМЕНТ
 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Президент Громадської організації

«Федерація функціонального

багатоборства України в Донецькій області»

_______________ Д.С. Попадюк

_____  _______________ 2019 р.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 7 серед військових та  силових структур України.

24 Лютого 2019 р.

 

Мета проведення змагань

Проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 7 серед військових та  силових структур України проводиться з метою:

- подальшого розвитку та популяризації кросфиту та функціонального тренінгу в країні;

- підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях;

- підвищення видовищності кросфиту, як спортивної дисципліни, що динамічно розвивається;

- виявлення найсильніших спортсменів для формування спортивних  збірних команд (різного рівня);

- відбір спортсменів в спортивні збірні команди;

- фіксація спортивних рекордів;

- популяризація здорового способу життя, залучення молоді та різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

 1. Строки і місце проведення змагань

Місце проведення  – м.Маріуполь. EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB
«IRON GYM» вул. Митрополитська 59/51 (ТЦ "Вега" 3 поверх, вхід зі сторони двора)

24 лютого день змагань

08:30 – 09:30 Фінальна реєстрація учасників

09:45 – 10:15 парад учасників, відкривання змагань

10:15 – 10:30 інструктаж

10:30 – 16:30 змагання

17:00 – нагородження переможців  

 1. Організація та керування проведенням змагань

Загальне керівництво з організації та проведення змагань покладається на представників EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB «IRON GYM» та проекту «NAVYSPORT». А безпосереднє проведення змагань – на суддівську колегію Донецької обласної Федерації функціонального багатоборства.

 1. Вимоги до учасників змагань

4.1 До участі у змаганнях допускаються усі бажаючі, яким на момент проведення змагань виповнилось 16 років.

4.2. Кожен учасник несе повну відповідальність за стан свого здоров'я.

4.3. Змагання проводяться в командному заліку, окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди – 2 атлети

4.4. Кожен учасник зобов’язаний мати документ який засвідчує особу.

4.5. Розподіл учасників по ваговим категоріям не проводиться.

4.6. Кожен атлет зобов’язаний демонструвати спортивну поведінку

4.6.1. Не спортивна поведінка, така як спори, насмішки, образи чи фізичне насилля відносно представників оргкомітету змагань, других атлетів, глядачів і спонсорів, з боку оргкомітету може накладатися штрафом шляхом знаття балів та дискваліфікацією спортсмена з змагань.

4.7. Атлети несуть відповідальність за поведінку своїх тренерів, групи підтримки і гостей. Якщо поведінка будь-кого із зазначеної групи визначається Організаторами неспортивною, або створює перешкоди для організації та проведення змагань, Організатори мають право дискваліфікувати такого атлета.

4.8. При виконанні комплексів атлети допускаються до участі тільки за наявності у них спортивної форми, що не створює перешкод суддівської оцінки якості руху, і спортивного взуття.

4.9. Дозволяється використання еластичних бинтів, напульсників, перчаток, поясних ременів для тяжкої атлетики та пауерліфтингу, магнезії.

4.10. Не дозволяється використання лямок, крюків, перчаток з крюками, комбінезонів для присіду та жимових майок.

4.11. Під час виконання комплексу забороняється будь яка допомога учаснику змагань зі сторони третіх осіб (подача води, зміна місце розташування снарядів і т.д)

4.12. Комплекси для різних категорій будуть розрізнятися за ступенем технічної складності та ступенем навантаження.

 1. Характер заходу
 1. Спортивні змагання проводяться згідно з правилами виду спорту «Кросфит».
 2. Дані змагання мають міжрегіональній статус.
 3. Спортсмени згідно занятих місць заносяться до міського рейтингу.
 1. Програма проведення змагань

Змагання проводяться згідно з офіційними Правилами проведення змагань, затверджених ФФБУ в Донецькій області. Формат змагань – буде включати декілька етапів. На кожному з етапів атлети повинні виконати відповідні комплекси.

Комплекси будуть включати відповідні вправи:

Підтягування (строгі, кіппінгом, батерфляй), Бурпі, Трастер, Віджимання в стійці на руках, Підйом стоп до перекладини, Взяття штанги на груди, Кидки медболу, сухе веслування,  Ривок гантеллю т.д.

 1. Безпека та підготовка місць проведення змагань

7.1. Підготовка місць проведення Заходу здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

7.2. Надання швидкої медичної допомоги здійснюється відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України №614 від 27.10.2008р. «Про медичне забезпечення спортивно масових-заходів».

7.3. Перед початком виконання атлетами завдань КВ, на майданчику (на тій його частині де виконуються вправи даного КВ) можуть бути присутні лише судді та асистенти; спортсмени - які безпосередньо беруть участь у виконанні КВ в поточній групі; представники медичних служб. Усі інші повинні знаходитися на відстані визначеній головним суддею, відповідне маркування проводиться перед початком виконання КВ. Головний суддя, за недотримання вищезазначеної вимоги, може видалити з місця проведення змагань або дискваліфікувати спортсмена, його представників, глядачів та пресу.

7.4. Кожен спортсмен несе відповідальність за дотримання вимог антидопінгової програми Міжнародного олімпійського комітету, яка відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу та обов’язкам міжнародних стандартів, що складають Всесвітню антидопінгову програму.

7.5. Судді та головний лікар мають право знімати атлетів зі змагань (можливе виключення з окремих КВ чи груп вправ, а не всієї подальшої програми) якщо помітили небезпеку для здоров’я спортсмена під час виконання фізичних вправ (травмонебезпечну техніку, ушкодження атлетів). Атлет має право просити про проведення заходів з локального знеболення незначних ушкоджень у головного лікаря з подальшим правом брати участь у змаганнях, при проведенні вищезазначених процедур.

 

 1. Визначення переможців

8.1 Переможці та призери Змагань визначаються згідно з офіційними  Правилами проведення змагань, затверджених ФФБУ в Донецькій області. Офіційні підсумкові результати змагань (протоколи) та звіти на паперових та електронних носіях представляються в відділ управління фізичної культури та спорту м.Маріуполя.

8.2. Атлет з кращим результатом стає першим і отримує 1 бал , далі йде Атлет з наступним результатом, який отримує 2 бали і т.д.

8.3. Якщо Атлети показали однаковий результат, то кожному з Атлетів з однаковим результатом присуджується по однаковій кількості балів, наступні Атлети починають рахуватися за порядковим номером , наприклад : 1,1,3,4..

8.4. У всіх етапах Змагань залік очок ведеться загальний. За результатами виконання завдань відбіркового етапу до фінальної частини змагань буде допущено 6 команд чоловіків і 3 команди жінки , інші учасники відсіваються . Кількість очок у залишившихся Атлетів залишається незмінним.

8.5. Переможець визначається за кращим показником результату виконання всіх завдань у рамках програми змагань.

8.6. При наявності Атлетів , що показали однаковий результат за підсумками проходження всіх завдань, переможцем вважається спортсмен, який показав кращий результат виконання останнього комплексу . У разі збігу результатів останнього комплексу , порівняння ведеться за результатами другого комплексу і т.д.

 

 

 1. Вимоги до спортивного обладнання
 2. Вага спортивних снарядів, що використовуються як обваження при виконанні атлетами КВ, не повинна різнитися більше ніж на 100 г.
 3. Діаметр та висота, на якій знаходиться, руків’я  (інші елементи для захвату чи утримання снарядів) спортивного обладнання, що використовується в КВ атлетами не повинні відрізнятися більше ніж на 2 мм та 5 мм відповідно.
 4. Спортивне обладнання та покриття (на якому виконуються КВ), з яким взаємодіють різні атлети, повинно мати ідентичну пружність та шорсткість.

Головний суддя має мінімізувати можливість виходу спортивного обладнання з ладу під час виконання атлетами вправ КВ (з моменту планування КВ, виходячи з наявного спортивного інвентарю та особливостей майданчику); чи забезпечити можливість атлету в мінімальний термін (до 30 секунд, що не буде вважатися відпочинком для спортсмена) продовжити виконання даного КВ з справним обладнанням (час на заміну обладнання віднімається/додається від/до часу виконання елементів КВ, в залежності від його особливостей). Атлет в якого виникли проблеми з правильним функціонуванням обладнання (також якщо спортсмен виявив невідповідність у вазі снаряду), під час виконання КВ, які можуть впливати на результат, може наполягти на виконанні ним даного комплексу спочатку чи швидкій заміні інвентарю.

 

 1. Фінансові витрати

Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань покладаються на EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB «IRON GYM» та проекту «NAVYSPORT». Витрати по відрядженню спортсменів – за рахунок відряджуючої організації.
 1. Вимоги фінансування

11.1. Стартовий внесок для участі в змаганнях не утримується.

11.2. Переможці та призери серед учасників нагороджуються, медалями, грамотами та цінними призами від спонсорів і партнерів.Суддійська колегія - 1. Секачов Григорій

 1. Саєнко Владислав
 2. Сингур Денис
 3. Штень Игорь
 4. Колесникова Карина
 5. Швецов Борис

 

Головний секретар -  Орехова Валерия

Інформаційні ресурси - https://www.instagram.com/iron_gym_mariupol/?hl=ru 

 

 

  

 

ПРАВИЛА
РЕЄСТРАЦІЯ

КОМАНДИ, ЯКІ ЗАРЄСТРУВАЛИСЬ 

Авіація  Миколаів

Дельфін Маріуполь

КОРД Мариуполь

Вінницький гарнізон  Вінниця

Вірні завжди  Одеса

Незламні Одеса

Управління поліції охорони в Донецькій області (коротко - УПО Донецької області) Маріуполь

Варяги Одеса

Military power sport Харків

Кроссфіт Маріуполь

Асорті Маріуполь

ТОР Маріуполь

Punisher NASV Львів

КОРСАРИ Маріуполь

КОРСАРИ-2 Маріуполь

Донецький прикордонний загін Маріуполь

Сині берети Маріуполь

ПІДТРИМКА ТА СПОНСОРИ

ЯК ДІСТАТИСЬ