NAVY Rowing Vol.4

  • 00днів
  • 00годин
  • 00Хвилин
  • 00Секуенд
Мета заходів NAVY Rowing – популяризація водних видів спорту серед військових ВМС України, заохочення курсантів на заняття спортом та формування матеріально-технічної бази для занять веслуванням на ергометрах бійців різних підрозділів Військово-Морських Сил України.
navy-rowing-vol-4_2020

Для чого?

Метою проекту в майбутньому є формування веслувального клубу ВМСУ, що включає в себе веслування на ергометрах, академічне веслування, узбережне веслування, каякінг та SUP (stand-up paddling). 

Матеріально-технічну базу було започатковано у 2018 році, завдяки другому турніру було придбано егрометр для курсантів Інституту ВМС, також були проведені навчальні збори з академічного та узбережного веслування, тренування з веслування на каяках. 

В 2020 році придбано ще один веслувальний тренажер Concept2 для 10 бригади морської авіації, представники якої одержували перемоги в змаганнях з кросфіту Звитяга ВМС, що буде передано найближчим часом!

Зібрані кошти

Стартовий внесок — 150 грн

Де проходить?

В 2020 році, турнір проходить в новій локації – Одеському Центрі Каякінгу на пляжі Ланжерон. Під час змагань можна буде спостерігати за парадом кораблів Військово-Морських Сил, що буде проходити уздовж узбережжя.

м. Одеса вул. Ланжерон, пляж 8а

Реєстрація

Як проходить?

Під час четвертого турніру з веслування на ергометрах проводиться збір коштів за рахунок меценатських та стартових внесків з цивільних учасників змагань. На зібрані кошти ми плануємо придбати егрометр Concept2 для одного з підрозділів ВМСУ.

Спонсори

Контакти

+38 044 221 01 01

Центр Каякинга
м. Одеса вул. Ланжерон, пляж 8а