Warning: Illegal string offset 'media_type' in /home/boulder/navysport.org/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/boulder/navysport.org/www/wp-content/plugins/post-custom-templates-lite/include/classes/otw_pctl_dispatcher.class.php on line 152
В пам'ять Дениса Петухова - NAVYSPORT | Спортивні події ВМСУ

В пам'ять Дениса Петухова

До п'ятиріччя з дня загибелі нашого побратима, Дениса Петухова.

Денис був офіцером, випускником Інституту ВМС України та загинув внаслідок обстрілу катерів ДПСУ BG-119 «Гриф» та «Калкан» 31 серпня 2014 року на відстані 3 миль від берега в Азовському морі.

За особистою ініціативою Командуючого ВМС ЗС України, адмірала Ігоря Олександровича Воронченка, аби ушанувати пам`ять Дениса, було вирішено зробити щось особливе. Тож, 5 вересня 15 сміливців виконають бойове десантування на воду з гелікоптеру МІ-14 на відстані 3 миль від берега м. Одеси,  та здолають цю дистанцію плавом!

Це буде перший захід такого формату!

Тому ми запросили крутих учасників, які роблять гарні речі для ВМС та України в цілому! Тож, в запливі візьмуть участь: Роман Сініцин, громадський діяч та волонтер з самого початку війни, Ігор Маляр - учасник звільнення Маріуполя, був поранений під час операції з деблокади Іловайська, Сергій Сальников - волонтер, Олексій Бобчинець - зараз офіцер Інституту ВМСУ, до того був поранений під час участі в АТО, Власта Шовковська – чемпіонка Європи з плавання на відкритій воді та організатор OceanMan в Одесі, що відбудеться вже наступних вихідних, Костянтин Миргородський один з організаторів Школи Військових Водолазів разом з іншими представниками ШВВ, однокашникі та товариші Дениса по службі, а зараз офіцери Морської Охорони, Маргарита Кривко - призерка багатьох забігів з перешкодами!

Новий проект в пам`ять друга!

#fly_jump_swim

ВВЕРХ