Navy Crossfit

#Звитяга_ВМС 10

м.Одеса. Військова Академія

26 вересня 2020 року

  • 00Днів
  • 00Годин
  • 00Хвилин
  • 00Секунд

Змагання з кросфиту #Звитяга ВМС 10 серед цивільних спортсменів-аматорів, представників військових та силових структур України.

Підтримка

Результати

Про змагання

Ювілейний десятий турнір з кросфіту серед військових та цивільних спорсменів-аматорів. Індивідуальні змагання в заліках: жінки аматори, жінки військовослужбовці, чоловіки-аматори, чоловіки-військовослужбовці.

Основна мета турніру — спонукання до спортивного та здорового засібу життя бійців Військово-морських сил України. Детальна інформація в регламенті заходу

Регламент

26 вересня — День змагань
09:30 – 10:30 Фінальна реєстрація учасників
10:30 – 11:00 Парад учасників, відкривання змагань
11:00 – 11:15 Інструктаж
11:15 – 16:00 Змагання
16:30 – Нагородження переможців

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 10 серед цивільних спортсменів-аматорів, представників військових та силових структур України.
26 вересня 2020 р.

Мета проведення змагань

Проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 10 серед спортсменів-аматорів, представників військових та  силових структур України проводиться з метою:
— подальшого розвитку та популяризації кросфиту та функціонального тренінгу в країні;
— підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях;
— підвищення видовищності кросфиту, як спортивної дисципліни, що динамічно розвивається;
— виявлення найсильніших спортсменів для формування спортивних  збірних команд (різного рівня);
— відбір спортсменів в спортивні збірні команди;
— фіксація спортивних рекордів;
— популяризація здорового способу життя, залучення молоді та різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Строки і місце проведення змагань

Місце проведення  – м.Одеса. Військова Академія, (Військове містечко номер 16). Вул. Фонтанська дорога
https://2gis.ua/uk/odessa/geo/1970960492194889/30.740145%2C46.44768?m=30.74348%2C46.448305%2F16.57
Попередній розклад (в розклад може бути внесено змін, про що буде повідомлено на сторінках проекту UA Navy Sport в соціальних мережах)
26 вересня день змагань
08:30 – 09:30 Фінальна реєстрація учасників
09:45 – 10:15 парад учасників, відкривання змагань
10:15 – 10:30 інструктаж
10:30 – 16:30 змагання
17:00 – нагородження переможців  
Організація та керування проведенням змагань
Загальне керівництво з організації та проведення змагань покладається на представників спортивного клубу «Marine Bay» та проекту «UA Navy Sport». А безпосереднє проведення змагань – на суддівську колегію «Marine Bay».

Вимоги до учасників змагань

4.1 До участі у змаганнях допускаються усі бажаючі спортсмени-аматори, яким на момент проведення змагань виповнилось 16 років.
4.2. Кожен учасник несе повну відповідальність за стан свого здоров’я.
4.3. Змагання проводяться в індивідуальному заліку, окремо серед військових чоловіків, цивільних чоловіків та військових жінок, цивільних жінок.
4.4. Кожен учасник зобов’язаний мати документ який засвідчує особу.
4.5. Розподіл учасників по ваговим категоріям не проводиться.
4.6. Кожен атлет зобов’язаний демонструвати спортивну поведінку
4.6.1. Не спортивна поведінка, така як спори, насмішки, образи чи фізичне насилля відносно представників оргкомітету змагань, других атлетів, глядачів і спонсорів, з боку оргкомітету може накладатися штрафом шляхом знаття балів та дискваліфікацією спортсмена з змагань.
4.7. Атлети несуть відповідальність за поведінку своїх тренерів, групи підтримки і гостей. Якщо поведінка будь-кого із зазначеної групи визначається Організаторами неспортивною, або створює перешкоди для організації та проведення змагань, Організатори мають право дискваліфікувати такого атлета.
4.8. При виконанні комплексів атлети допускаються до участі тільки за наявності у них спортивної форми, що не створює перешкод суддівської оцінки якості руху, і спортивного взуття.
4.9. Дозволяється використання еластичних бинтів, напульсників, перчаток, поясних ременів для тяжкої атлетики та пауерліфтингу, магнезії.
4.10. Не дозволяється використання лямок, крюків, перчаток з крюками, комбінезонів для присіду та жимових майок.
4.11. Під час виконання комплексу забороняється будь яка допомога учаснику змагань зі сторони третіх осіб (подача води, зміна місце розташування снарядів і т.д)
4.12. Комплекси для різних категорій будуть розрізнятися за ступенем технічної складності та ступенем навантаження.

Програма проведення змагань

Формат змагань – буде включати декілька етапів. На кожному з етапів атлети повинні виконати відповідні комплекси.
Комплекси будуть включати відповідні вправи:
Підтягування (строгі, кіппінгом, батерфляй), Бурпі, Трастер, Віджимання в стійці на руках, Підйом стоп до перекладини, Взяття штанги на груди, Кидки медболу, сухе веслування,  Ривок гантеллю т.д.
Безпека та підготовка місць проведення змагань
6.1. Перед початком виконання атлетами завдань КВ, на майданчику (на тій його частині де виконуються вправи даного КВ) можуть бути присутні лише судді та асистенти; спортсмени — які безпосередньо беруть участь у виконанні КВ в поточній групі; представники медичних служб. Усі інші повинні знаходитися на відстані визначеній головним суддею, відповідне маркування проводиться перед початком виконання КВ. Головний суддя, за недотримання вищезазначеної вимоги, може видалити з місця проведення змагань або дискваліфікувати спортсмена, його представників, глядачів та пресу.

Визначення переможців

7.1 Переможець визначається за кращим показником результату виконання всіх завдань у рамках програми змагань.
7.2 При наявності Атлетів , що показали однаковий результат за підсумками проходження всіх завдань, переможцем вважається спортсмен, який показав кращий результат виконання останнього комплексу . У разі збігу результатів останнього комплексу , порівняння ведеться за результатами другого комплексу і т.д. 

Фінансові витрати

Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань покладаються проект «NAVYSPORT». Витрати по відрядженню спортсменів – за рахунок відряджуючої організації.
Вимоги фінансування
9.1. Стартовий внесок для участі в змаганнях для військовослужбовців не утримується, для спортсменів-аматорів складає 300 грн.
9.2. Переможці та призери серед учасників нагороджуються, медалями, грамотами та цінними призами від спонсорів і партнерів.

Реєстрація

Кожен учасник повинен зареємтруватись, заповнивши спеціальну форму. Ця інформація допоможе організаторам краще підготувати змагання. Реквізити: 5169 3600 0814 3830

Цивільні

300грн
  • Участь в змаганнях для цивільних спортсменів Реквізити: 5169 3600 0814 3830

Військові

Безкоштовно
  • Діючим віськовослужбовцям та представникам силових структур – реєстрація безкоштовна.

Місце проведення

м.Одеса

Військова Академія, (Військове містечко номер 16) 
вул. Фонтанська дорога, 10