#Звитяга ВМСУ 9

ТУРНІР З КРОСФІТУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА СИЛОВИКІВ

29 лютого 2020 року м.Маріуполь 

IRON GYM

  • 00Днів
  • 00Годин
  • 00Хвилин
  • 00Секунд

Про змагання

Дев’ятий традиційний турнір з CrossFit серед військових та силових підрозділів! Основна мета змагань – розвиток цього спорту в Військово-Морських Силах та інших видах Збройних Сил України. 

Загальна направленність заходів проекту – мотивація військових та цивільних вести здоровий засіб життя та розвивати свою фізичну форму.

Cross_fit_insta

Розклад змагань

08:30 – 09:30 — Реєстрація учасників 

09:30 – 09:40 — Відкривання змагань
09:40 – 10:00 — Інструктаж
10:00 – 18:00 — Змагання
18:30 – Нагородження переможців

Зареєстровані команди

Реєстрація безкоштовна!

Положення

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 9 серед військових та силових структур України.
29 Лютого 2020 року

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 9 серед військових та силових структур України проводиться з метою:
— подальшого розвитку та популяризації кросфиту та функціонального тренінгу в країні;
— підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях;
— підвищення видовищності кросфиту, як спортивної дисципліни, що динамічно розвивається;
— виявлення найсильніших спортсменів для формування спортивних збірних команд (різного рівня);
— відбір спортсменів в спортивні збірні команди;
— фіксація спортивних рекордів;
— популяризація здорового способу життя, залучення молоді та різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Строки і місце проведення змагань

Місце проведення – м.Маріуполь. EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB
«IRON GYM» вул. Бахмутська 122
29 лютого день змагань
08:30 – 09:30 реєстрація учасників
09:30 – 09:40 відкривання змагань
09:40 – 10:00 інструктаж
10:00 – 18:00 змагання
18:30 – нагородження переможців

3. Організація та керування проведенням змагань
Загальне керівництво з організації та проведення змагань покладається на представників ФК EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB «IRON GYM» та проекту «NAVYSPORT». Безпосереднє проведення змагань покладеться на Суддівську колегію, призначену ФК EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB «IRON GYM».

4. Вимоги до учасників змагань
4.1 До участі у змаганнях допускаються усі бажаючі, яким на момент проведення змагань виповнилось 18 років.
4.2 Атлети, які братимуть участь у Змаганнях повинні зареєструватися на сайті.
4.3. Змагання проводяться в командному заліку серед чоловіків та жінок у індивідуальному заліку. Склад команди чоловіків – 2.
4.4. Кожен учасник зобов’язаний мати документ який засвідчує особу.
4.5 Розподіл учасників по ваговим категоріям не проводиться.
4.6. Кожен атлет зобов’язаний демонструвати спортивну поведінку
4.6.1. Не спортивна поведінка, така як спори, насмішки, образи чи фізичне насилля відносно представників оргкомітету змагань, других атлетів, глядачів і спонсорів, з боку оргкомітету може накладатися штрафом шляхом знаття балів та дискваліфікацією спортсмена з змагань.
4.7. Атлети несуть відповідальність за поведінку своїх тренерів, групи підтримки і гостей. Якщо поведінка будь-кого із зазначеної групи визначається Організаторами неспортивною, або створює перешкоди для організації та проведення змагань, Організатори мають право дискваліфікувати такого атлета.
4.8. При виконанні комплексів атлети допускаються до участі тільки за наявності у них спортивної форми, що не створює перешкод суддівської оцінки якості руху, і спортивного взуття.
4.9. Дозволяється використання еластичних бинтів, напульсників, перчаток, поясних ременів для тяжкої атлетики та пауерліфтингу, магнезії.
4.10. Не дозволяється використання лямок, крюків, перчаток з крюками, комбінезонів для присіду та жимових майок.
4.11. При прибутті на змагання учасник або представник подає іменну заявку, добровільну згода на участь у змаганнях.
4.12. Під час виконання комплексу забороняється будь яка допомога учаснику змагань зі сторони третіх осіб (подача води, зміна місце розташування снарядів і т.д)
4.13. Комплекси для різних категорій будуть розрізнятися за ступенем технічної складності та ступенем навантаження.

5. Характер заходу
Спортивні змагання проводяться згідно з правилами виду спорту «функціональне багатоборство».
Дані змагання мають міжрегіональній статус.
Спортсмени згідно занятих місць заносяться до міського рейтингу.

6. Програма проведення змагань
Формат змагань – буде включати декілька етапів. На кожному з етапів атлети повинні виконати відповідні комплекси. Завдання, що входять в програму Змагань, можуть бути анонсовані для учасників в день змагань або раніше за рішенням Оргкомітету. Якщо Атлет не переходитиме до виконання наступного завдання за будь-якої причини (травма, дискваліфікація і т.п.), він знімається зі Змагань.
Масштабування або зміна змагальних завдань заборонені.

7. Визначення переможців
7.1 Переможці та призери Змагань визначаються згідно з офіційними Правилами проведення змагань. Офіційні підсумкові результати змагань (протоколи) та звіти на паперових та електронних носіях представляються в відділ управління фізичної культури та спорту м.Маріуполя.
7.2. Команда або Атлет з кращим результатом стає першим і отримує 1 бал , далі йде Атлет з наступним результатом, який отримує 2 бали і т.д.
7.3. Якщо Атлети показали однаковий результат, то кожному з Атлетів з однаковим результатом присуджується по однаковій кількості балів, наступні Атлети починають рахуватися за порядковим номером , наприклад : 1,1,3,4..
7.4. У всіх етапах Змагань залік очок ведеться загальний. За результатами виконання завдань відбіркового етапу до фінальної частини змагань буде допущено 6 команд чоловіків і 6 жінки, інші учасники відсіваються . Кількість очок у залишившихся Атлетів залишається незмінним.
7.5. Переможець визначається за кращим показником результату виконання всіх завдань у рамках програми змагань.
7.6. При наявності Атлетів , що показали однаковий результат за підсумками проходження всіх завдань, переможцем вважається спортсмен, який показав кращий результат виконання останнього комплексу . У разі збігу результатів останнього комплексу , порівняння ведеться за результатами другого комплексу і т.д.

8. Вимоги до спортивного обладнання
1. Вага спортивних снарядів, що використовуються як обваження при виконанні атлетами КВ, не повинна різнитися більше ніж на 100 г.
2. Діаметр та висота, на якій знаходиться, руків’я (інші елементи для захвату чи утримання снарядів) спортивного обладнання, що використовується в КВ атлетами не повинні відрізнятися більше ніж на 2 мм та 5 мм відповідно.
3. Спортивне обладнання та покриття (на якому виконуються КВ), з яким взаємодіють різні атлети, повинно мати ідентичну пружність та шорсткість.
Головний суддя має мінімізувати можливість виходу спортивного обладнання з ладу під час виконання атлетами вправ КВ (з моменту планування КВ, виходячи з наявного спортивного інвентарю та особливостей майданчику); чи забезпечити можливість атлету в мінімальний термін (до 30 секунд, що не буде вважатися відпочинком для спортсмена) продовжити виконання даного КВ з справним обладнанням (час на заміну обладнання віднімається/додається від/до часу виконання елементів КВ, в залежності від його особливостей). Атлет в якого виникли проблеми з правильним функціонуванням обладнання (також якщо спортсмен виявив невідповідність у вазі снаряду), під час виконання КВ, які можуть впливати на результат, може наполягти на виконанні ним даного комплексу спочатку чи швидкій заміні інвентарю.

9. СУДДІВСТВО ЗМАГАНЬ
9.1. Судді відповідальні за відстеження стандартів рухів і підтвердження результату Атлета в протоколі.
9.2. Головний суддя наділений вищою спортивної владою, спрямованою на дотримання спортивної регламентації. Він розглядає і приймає рішення за всіма протестам. Головний суддя має право: застосовувати штрафні санкції; дозволяти заміни учасників; дозволяти застосування додаткового змагального завдання задля рівності балів у заході; приймати чи відхиляти укладення Суддею; виключати зі змагання; відкладати змагання в разі форс-мажорних обставин або при виникненні загрози безпеці його проведення; вносити зміни, в інтересах забезпечення безпеки учасників і глядачів.
9.3. Кожен із Суддів зобов’язаний пройти всі встановлені Оргкомітетом інструктажі. Суддя, відсутній на інструктажі, не допускається до суддівства.
9.4. Порушення атлетом встановлених вимог до стандартів руху або його амплітуди веде до не заліку повторення.
9.5. Атлет є єдино відповідальним за уточнення всіх питань щодо стандартів руху перед виконанням змагального комплексу.
9.6. У разі наявності фізичних обмежень в реалізації повної амплітуди руху, обумовлених фізичними дефектами або тимчасовими чи хронічними травмами, Атлет зобов’язаний заздалегідь повідомити суддівський склад.
9.7. Відмова від виконання інструкцій Судді, лайки або спроби принизити Суддю або персонал Змагань може вилитися в штрафні санкції або дискваліфікацію команди зі Змагань та / або майбутніх Змагань. Це також стосується зневажливих коментарів з боку тренера Атлета , його представника, групи підтримки або гостя.
9.8. Судді Змагань та члени Оргкомітету мають право зупинити виконання Атлетом завдання в будь-який момент, якщо припускають, що Атлет знаходиться під загрозою нанесення серйозної травми собі і / або навколишнім.

10. ПРОТЕСТИ
10.1. Розгляд спірної ситуації може бути проведений Головним суддею або Заступником головного судді безпосередньо на змагальному майданчику до початку наступного заходу без подачі протесту.
10.2. Будь-які протести щодо суддівства, стандартів руху, підрахунку балів і правил повинні бути подані в письмовому вигляді на ім’я Головного судді змагань. Подавати протести може лише Атлет.
10.3. Протест може бути поданий не пізніше завершення змагального етапу, в якому було допущено порушення або стався інцидент.
10.4. Для винесення рішення за поданим протестом Головним суддею може бути запрошений Суддя і тренер атлета.
10.5. Атлети або будь-які інші особи не можуть подавати протест щодо суддівства, заліку повторень або якості рухів інших Атлетів.
10.6. Всі зацікавлені сторони не можуть надавати відомі їм факти після закриття Змагань.
10.7. Рішення щодо протесту, прийняте в процесі Змагань, є фінальним і не підлягає зміні.
10.9. Відео, фотографії та т.п. не є підставою для зміни рішення Судді Змагань. Керівник Оргкомітету або уповноважена Оргкомітетом особа можуть надати запит на будь-які пов’язані з протестом медіа файли, однак наявність цих файлів не гарантує їх використання в процесі винесення рішення.

11. Фінансові витрати
Витрати, пов’язані зі Змаганнями (оплата проїзду та харчування для суддівської бригади, нагородження переможців та призерів) несе Оргкомітет змагань.

12. Вимоги фінансування
12.1. Стартовий внесок для участі в змаганнях не утримується.
12.2. Переможці та призери серед учасників нагороджуються грошовими призами, медалями, грамотами та цінними призами від спонсорів і партнерів.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 9 серед військових та силових структур України.
29 Лютого 2020 року

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Проведення змагань з кросфиту #Звитяга ВМС 9 серед військових та силових структур України проводиться з метою:
— подальшого розвитку та популяризації кросфиту та функціонального тренінгу в країні;
— підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях;
— підвищення видовищності кросфиту, як спортивної дисципліни, що динамічно розвивається;
— виявлення найсильніших спортсменів для формування спортивних збірних команд (різного рівня);
— відбір спортсменів в спортивні збірні команди;
— фіксація спортивних рекордів;
— популяризація здорового способу життя, залучення молоді та різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Спонсори та підтримка

Місце проведення